Vil du være medlem ?
Er du interesseret i Top Gun Klubben og vil du gerne med på prøve for at se om klubben er noget for dig? Så skal du følge proceduren beskrevet på denne side.

Har du snart endevendt vores hjemmeside adskillige gange og er du allerede begyndt at følge både vores Instagram, Facebook og Twitter.
Så kan det være spørgsmålet dukker op i dit hoved, om hvordan filen du så kan komme med i denne eksklusive stenalderhjernefarmandsloge?

Et er at man kan blive inviteret, men er du ikke så stjerneheldig at klubben har spottet dig endnu, så er der en anden mulighed:

Med den forventning at du allerede har sat dig ind i vores strenge regler, kan du, hvis du mener at du er et relevant emne som medlem i Top Gun Klubben, skrive din ansøgning via formularen på denne side.

Du udfylder alle felterne korrekt, klikker send, og venter i spænding. Når vi har din anmodning vil den blive taget op blandt alle aktive medlemmer, og stemmer alle for at du skal med som gæst til en klubaften for at se om vi er noget for dig, og du er noget for os. Så vil du komme på en venteliste, og alt efter hvor lang den er, vil du efterfølgende blive sat på som civilist (gæst) til en klubaften hvor du vil indgå i aftenens forløb som alle andre medlemmer, men uden stemmeret.

Jo længere nede på ventelisten du er, jo længere tid tager det før der kommer en åbning med en prøveplads. Bemærk dog her at Top Gun Klubben til enhver tid er åben for bestikkelse, og nemt kan rykke ved principperne hvis bestikkelsen er stor nok (blandt andet er vi glade for Root Beer, Bacon, gode øl og krigsnips).

Udfyld venligst og afvent:

  Dit navn

  Din e-mail

  Dit telefonnummer

  Hvorfor er du interesseret i Top Gun Klubben

  Hvad forventer du af Top Gun Klubben

  Hvad mener du at du kan bidrage med til Top Gun Klubben

  Hvorfra har du hørt om Top Gun Klubben

  Har du læst Top Gun Klubbens Kodeks HER
  ja, jeg har

  Har du læst om klubben HER
  ja, jeg har

  Har du i alt almindelighed læst og forstået hele hjemmesiden
  ja, jeg har

  Er du hankøn
  ja, jeg er

  Har du børn
  ja, jeg har

  Kan du lide Root Beer
  (det er et krav at man kan lide Root Beer for at være med, hvis du aldrig har smagt Root Beer før, vil du komme til at smage det på din prøveaften, hvis du ikke kan lide det er du automatisk udelukket)
  JaVed ikke, men

  Beskriv dig selv

  Er du i virkeligheden en ondsindet russisk spion
  janej

  Vedhæft et vellignende foto af dig selv, dit ansigt skal være tydeligt og fotoet må ikke være for lille

  Kontakt Top Gun Klubben